Obozy zimowe dla młodzieży i dzieci

Oferta KOGIS obejmuje nie tylko obozy letnie, ale także zimowe. Są tacy, którzy lubią wyjazdy nad polskie morze, kiedy temperatura dochodzi do 30 stopni. Są również takie osoby, dla których zima, śnieg i narty oznaczają wielką frajdę i ogrom szaleństwa na białym puchu.

Obozy młodzieżowe narciarskie

Wielu amatorów białego szaleństwa czeka z niecierpliwością na ferie zimowe. Zakopane, a także inne miasta w polskich górach oblężone są tysiącami narciarzy i fanów kolejek górskich. W ofercie KOGIS można znaleźć wiele opcji na zimowe ferie. Obóz narciarski szkoleniowy dla dzieci w wieku 9-11 lat w Białce Tatrzańskiej kryje mnóstwo niespodzianek oraz atrakcji. Jest to idealne rozwiązanie dla dzieci i młodzieży, która dopiero co zamierza nauczyć się jeździć na nartach. Na uczestników czeka na samym początku szkolenie, które nauczy sprawnie poruszać się na stoku. Dla tych, co już mają za sobą pierwsze zjazdy na nartach obóz ten da możliwość udoskonalenia swoich umiejętności. Cała impreza odbywać się będzie w Tatrach, gdzie śniegu zimą jest po dostatkiem. KOGIS co roku przygotowuje całkowicie nowy program, więc o nudzie nie ma mowy. Zimowisko jest wspaniałym wydarzeniem zarówno dla nowicjuszy, jak i średniozaawansowanych. Nad bezpieczeństwem oraz nauką jazdy na nartach zadbają profesjonalni instruktorzy. Dodatkowymi atrakcjami są zajęcia organizowane po jeździe na nartach.

Obóz snowboardowy dla zaawansowanych

Oczywiście w ofercie KOGIS nie mogło zabraknąć uwielbianego przez młodzież snowboardu. Jednakże ten akurat obóz przeznaczony jest dla osób zaawansowanych. LUZ BLUES – bo taką nazwę nosi tenże obóz – jest zupełną nowością w KOGIS. Jest to rekreacyjny obóz dla zaawansowanych snowboardzistów, którzy posiadają już wysokie umiejętności zjazdowe. Dzięki wcześniej zdobytej wiedzy na temat jazdy na nartach, uczestnicy będą mogli spędzać na stoku wiele godzin bez pomocy instruktora. Białka Tatrzańska i okolice posiadają najlepsze polskie trasy zjazdowe, dlatego warto skorzystać z oferty KOGIS.

Obóz łyżwiarski w Białce Tatrzańskiej

Oczywiście większość dzieci lubi zimę, ale nie wszyscy są fanami nart lub snowboardu. Dlatego też KOGIS przygotował obóz łyżwiarski. W przeciwieństwie do klubów sportowych obóz z KOGIS jest również dla kompletnych nowicjuszy. Lodowe miasteczko w samym centrum Tatr posiada ogromną zaletę. Czynnie jest w każdą pogodę i dzięki temu można zaszaleć na nim dosłownie codziennie. Dzięki świetnej kadrze szkoleniowej zarówno początkujący, jak i ci bardziej zaawansowani, będą mogli cieszyć się zabawą na lodzie. Instruktorzy pokażą wszystkim uczestnikom ciekawe łyżwiarskie triki. Duża ilość godzin szkoleniowych na lodowisku to nie wszystko, co ma do zaoferowania KOGIS. Po samych już zajęciach przygotowane będzie mnóstwo zajęć i atrakcji, aby każda minuta spędzona na obozie była niezapomnianą chwilą.

Zastanawiając się nad wyborem odpowiednich zimowisk warto zajrzeć na stronę https://www.kogis.pl/obozy. Spośród wielu ofert obozów zimowych, każdy powinien znaleźć coś dla siebie i spędzić ferie zimowe w fantastycznej atmosferze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj