Przyszłość korepetycji online to Tutoringo!

Czas pandemii jest trudny dla wielu branż. Tak naprawdę każdy z nas odczuwa mniejsze lub większe utrudnienia, w życiu codziennym czy w pracy. Szczególnie skomplikowana jest sytuacja osób związanych z edukacją. Nie tylko nauczycieli, lecz także korepetytorów, którzy muszą przystosować system pracy do zupełnie innych niż dotychczas warunków. To wymaga czasu i pracy, a nauka jest najbardziej efektywna, kiedy jest systematyczna. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu tysięcy nauczycieli i korepetytorów, powstało Tutoringo – nowoczesna platforma, która ułatwia i usprawnia przeprowadzanie korepetycji online!

Dla wielu korepetytorów przejście z systemu prowadzenia korepetycji na żywo do trybu online to spory kłopot. Trudno się zresztą dziwić, kontakt przez kamerkę różni się od kontaktu twarzą w twarz dość istotnie. Niektóre materiały edukacyjne trudno jest przenieść do sieci, a dodajmy do tego jeszcze, niezależne od nikogo, problemy techniczne (przerwy w dostawach internetu, zawieszający się komputer). To wszystko doprowadziło do sytuacji, w której – z perspektywy ucznia – nauka przestała być przyjemnością, a stała się nieprzyjemnym codziennym wyzwaniem. Z myślą zarówno o korepetytorach, jak i o uczniach, powstała platforma Tutoringo, dzięki której dodatkowe zajęcia znowu mają szansę stać się przyjemnością i realną pomocą w uzupełnianiu wiedzy ze szkoły. Przypatrzmy się jej działaniu!

Jak działa Tutoringo?

Pierwszą odpowiedzią, jaka ciśnie się na usta jest: całkowicie intuicyjnie! Twórcy przeanalizowali istniejące dotąd strony dotyczące udzielania korepetycji, które miały formułę „słupów ogłoszeniowych” i nie niosły żadnej realnej pomocy w kontakcie na linii uczeń-korepetytor. Postanowili dać obu stronom nowoczesne narzędzie, które rzeczywiście będzie przystosowane do nowych warunków edukacyjnych. Narzędzie, które będzie po prostu funkcjonalne. I udało się!

Jeżeli jesteś uczniem, wystarczy, że zarejestrujesz się w serwisie (rejestracja jest bezpłatna) i otrzymasz dostęp przeglądu wszystkich korepetytorów z przedmiotu (dziedziny), który cię interesuje! Będziesz mógł zapoznać się z ich doświadczeniem i ofertą, a przede wszystkim zobaczyć, jak byli oceniani do tej pory przez innych uczniów, bo w Tutoringo to nie tylko nauczyciel ocenia Ciebie, ale również Ty masz możliwość oceny pracy nauczyciela! Jeżeli wybierzesz osobę, która najbardziej Ci odpowiada, wystarczy napisać i umówić się na pierwszą lekcję! Proste, prawda?

No dobrze, ale co jeśli to Ty chciałbyś dzielić się swoją wiedzą z innymi? Tutoringo jest również dla Ciebie! Wystarczy, że się zarejestrujesz i dodasz swoje ogłoszenie. Pamiętaj, że to Ty ustalasz wysokość wynagrodzenia, jakie chcesz otrzymywać za swoją pracę, platforma nie ingeruje w stawki korepetytorów! Jeżeli uzupełnisz swój profil i udostępnisz kalendarz, już możesz zacząć oczekiwać na swoich pierwszych uczniów!

Rejestracja rejestracją, ale co z nauką?

Do rzeczy. Platforma Tutoringo oferuje szereg nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym nauka online stanie się naprawdę wygodna. Pierwszą ważną funkcjonalnością jest możliwość zarządzania terminarzem spotkań – dzięki temu unikniesz kłopotów ze zbyt późnym odwoływaniem zajęć. Jeśli natomiast do lekcji już dojdzie, będziesz miał pod ręką szereg ułatwień, dzięki którym Twoje lekcje nie będą ani trochę mniej merytoryczne i atrakcyjne niż przy spotkaniu na żywo. Te ułatwienia to m.in. szereg materiałów multimedialnych czy nawet wirtualna tablica!

Ponadto jako korepetytor będziesz miał stały dostęp do informacji o uczniu, będziesz mógł śledzić jego postępy i oceniać zaangażowanie w lekcje. Ale pamiętaj, że uczeń może również ocenić Ciebie! Od teraz możesz przeprowadzać korepetycje skądkolwiek jest Ci wygodnie!

Tutoringo to wyczerpująca odpowiedź na pytanie „co teraz z nauką?”. Rozwój dla dorosłych czy korepetycje dla dzieci znowu są możliwe – w odświeżonej i nowoczesnej formule (platforma jest dostępna w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej). Z Tutoringo nie tylko usystematyzujesz wiedzę szkolną, ale będziesz mógł rozwinąć swoje pozanaukowe pasje nie wychodząc z domu i zachowując pełne bezpieczeństwo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj