Złote kolczyki – co wybrać w 2020 roku?

Kolczyki, oprócz łańcuszków, są jednymi z najchętniej wybieranych elementów biżuterii. Swego rodzaju renesans przeżywają złote kolczyki, które obecnie wybiera się nie tylko na specjalne okazje, ale również na co dzień. Modne kolczyki to istotny element stroju – są dopełnieniem idealnej stylizacji, a czasem mogą sporo nawet wpływać na postrzeganie sylwetki. Jakie kolczyki są najmodniejsze w 2020 roku?

Klasyka zawsze w cenie, czyli delikatne złote kolczyki

Warto zaznaczyć, że pod pojęciem złota kryje się nie tylko to dobrze znane, klasyczne żółte złoto, ale również białe. Ono również cieszy się sporą popularnością, głównie ze względu na podobieństwo do srebra, którego kolor jest bardziej uniwersalny i, można powiedzieć, nieco delikatniejszy. Dlatego kobiety chętnie sięgają zarówno po kolczyki z białego złota, jak i żółtego. A które modele kolczyków są najmodniejsze? Obecnie coraz bardziej stawia się na minimalizm, czyli skromne, delikatne, czasem ledwie zauważalne ozdoby. Złote kolczyki mogą być jednokolorowe i przedstawiać różne motywy – drobne kwiaty czy też abstrakcje. Często jednak są zdobione kamieniami szlachetnymi – maleńki, ale pięknie połyskujący w słońcu diamencik będzie się prezentował elegancko i z klasą, ale z pewnością nie będzie dominował, dlatego może być noszony nawet do nieoficjalnych, codziennych strojów.

Bardzo modne są kolczyki z motywami zwierzęcymi. Kotki czy ptaszki, a także odciski łapek są najpopularniejsze. Ich lekkość, urok i nowoczesny charakter doskonale sprawdzają się w chwilach, kiedy chce się zrobić piękny, stylowy, a przede wszystkim modny prezent.

Złote kolczyki celebrytki – hit ostatnich lat

Nie zapowiada się, by moda na nie przeminęła, wręcz przeciwnie. W nadchodzących sezonach nadal będą najczęściej wybieranymi kolczykami. Celebrytki to delikatne, skromne, minimalistyczne kolczyki, ale posiadające jasną symbolikę, zależną od kształtu, co dodaje im osobistego wymiaru i wartości. Do tego są eleganckie, ale tak naprawdę może je nosić każda kobieta, niezależnie od wieku. Kolczyki celebrytki można znaleźć niemal u każdego jubilera, szczególnie zaś w sklepach internetowych, takich jak Savicki, gdzie na bieżąco uzupełnia się ofertę o najmodniejsze modele biżuterii.

Duże złote kolczyki na specjalne okazje

Oczywiście, nadal można znaleźć mnóstwo długich, wiszących kolczyków, które idealnie sprawdzają się na wieczorowe wyjścia. Złote, duże kolczyki mają jeszcze jedną zaletę – pięknie podkreślają zieleń oczu, a jeśli upnie się wysoko włosy – cudownie wydłużą szyję, co od razu optycznie wysmukli sylwetkę. Każda kobieta poczuje się wyjątkowo!

Takie kolczyki również mogą być zdobione szlachetnymi kamieniami, choć wyraźnie widać trend, który zmierza ku minimalizmowi – skoro sama ozdoba jest duża, nie wymaga dodatkowych ozdób, bo jest wystarczająco widoczna. Jednak dla miłośniczek większego blasku i odrobiny przepychu bez problemu znajdą się wiszące złote kolczyki z kamieniami i różnorodnymi motywami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj