Planujesz szybki powrót do pracy po porodzie? Laktator ci w tym pomoże!

Każda młoda mama, która chce lub musi szybko wrócić szybko do pracy, staje przed kłopotem karmienia swojego maluszka w czasie wykonywania obowiązków zawodowych. Rozwiązaniem tego problemu może być przejście na sztuczną mieszankę, ale nie czarujmy się, nie będzie ona tak korzystna dla naszego potomka, jak pokarm matki. Z tego powodu najlepszym wyborem pozostaje laktator, który pozwoli nam zebrać wcześniej pokarm.

Dla mam sporadycznie odciągających pokarm

Panie, które szukają modelu do okazjonalnego ściąganie pokarmu, bądź chcą sobie ulżyć w przypadku zastoju mleka w piersiach, mogą wybrać laktator dwufazowy Medela. Model ten jest jedynym na świecie dwufazowym, ręcznym odciągaczem pokarmu, więc już z samego tego powodu powinien przyciągnąć uwagę młodych mam. Dodatkowo wyróżnia go bardzo niska cena, bowiem dostaniemy go już za mniej niż sto złotych.

Laktator dwufazowy Medela posiada regulację siły odciągania, więc mamy będą mogły dostosować moc zasysania do swoich preferencji, tak, aby czynność ta nie sprawiała im dyskomfortu. Dodatkowo, bez problemu, mogą one dostosować średnicę lejka do rozmiaru swoich brodawek. Medela jest prosty w użyciu, nie zawiera szkodliwego BPA, a do tego wyróżnia go cicha i dyskretna praca, więc będziemy w stanie odciągnąć pokarm nawet w trakcie pracy.

Laktator elektryczny dla mam z niedoborem pokarmu

Jeżeli należymy do grupy kobiet, które mają problem z ilością pokarmu i chciałybyśmy pobudzić jego produkcję, sprawdzi się nam najlepiej laktator elektryczny. Odpowiednim dla nas modelem będzie, na przykład, laktator elektryczny Lovi Expert 3D Pumping, który jest bardzo wydajny w odciąganiu mleka.

Technologia użyta w laktatorze Medela umożliwia bezbolesne odciąganie pokarmu poprzez zastosowanie lejka pracującego całą jego powierzchnią. Lejek masuje, naciska i zasysa pokarm, przylegając dokładnie do brodawki na całej jej długości. Jego profil dokładnie odwzorowuje ułożenie warg i języka dziecka na brodawce.

Zabezpieczeniem przed plamami na koszulach

W przypadku nadmiaru pokarmu, młodej mamie przydadzą się wkładki laktacyjne, które zabezpieczą jej ubrania przez zmoczeniem i kłopotliwymi plamami. Zależnie od preferencji, możemy postawić na wkładki jednorazowe lub wielorazowe. W przypadku kobiet ceniących sobie oszczędność czasu, wybrałybyśmy jedne z wielowarstwowych, jednorazowych wkładek, które łatwo można wymienić i wyrzucić mając mało czasu. Jest to rozwiązanie mniej ekologiczne, ale jednak nieco bardziej dyskretne, bowiem nie musimy przejmować się koniecznością przechowywania zużytych wkładek.

Niezależnie od naszej decyzji, świetnym wyborem będą wkładki laktacyjne Medela. Opakowanie jednorazówek pakowane jest po trzydzieści sztuk, więc spokojnie powinny wystarczyć nam przynajmniej na pół miesiąca używania, przy niewielkich upławach pokarmu. Wielorazowe wkładki laktacyjne Medela kupimy za to w zestawach po cztery sztuki. Wykonane są z chłonnego, oddychającego materiału, więc zapewnią maksymalny komfort, niezależnie od prowadzonego trybu życia.

Kupujemy laktator w internecie

Jeżeli chcemy ułatwić sobie szukanie odpowiedniego laktatora, a dodatkowo zależy nam na korzystnej cenie, najlepiej jest dokonać zakupu w internecie. Wszystkie opisywane powyżej laktatory zostały przez nas znalezione w sklepie Metler i to tam kupiliśmy nasze egzemplarze do testów, po bardzo korzystnych cenach. Do tego zaskoczyła nas wyjątkowo uprzejma obsługa – spokojnie możemy polecić kontakt z nimi w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, na pewno nie zostawią żadnego klienta bez odpowiedzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj